reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Yeşil Karaağaç Göleti Sosyal Tesisleri doğaseverlerin buluşma noktası olacak

ŞEHRİN DÖRT BİR TARAFINDA YÜRÜTTÜĞÜ ÜSTYAPI ÇALIŞMALARIYLA BİRBİRİNDEN ÖZEL PROJELERİ HAYATA GEÇİREN UŞAK BELEDİYESİ, BİR TESİSİ DAHA VATANDAŞLAR İLE BULUŞTURMAYA HAZIRLANIYOR. GEÇTİĞİMİZ SENELERDE UŞAK HALKININ HİZMETİNE AÇILAN YEŞİL KARAAĞAÇ DOĞAL YAŞAM MERKEZİ, DOĞANIN GÜZELLİĞİ İLE BÜTÜNLEŞEN BİR SOSYAL TESİSE KAVUŞUYOR.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Yeşil Karaağaç Göleti Sosyal Tesisleri doğaseverlerin buluşma noktası olacak
reklam

Şehrin dört bir tarafında yürüttüğü üstyapı çalışmalarıyla birbirinden özel projeleri hayata geçiren Uşak Belediyesi, bir tesisi daha vatandaşlar ile buluşturmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz senelerde Uşak halkının hizmetine açılan Yeşil Karaağaç Doğal Yaşam Merkezi, doğanın güzelliği ile bütünleşen bir sosyal tesise kavuşuyor.

Atapark, Tiritoğlu Parkı ve Dörtyol gibi Uşak’ın farklı noktalarında bulunan; lezzetli yemekleri, hijyen şartlarına olan hassasiyetleri ve uygun fiyatlarıyla vatandaşlardan olumlu geri dönüşler alan tesislere bir yenisi daha ekleniyor. Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla Yeşil Karaağaç Göleti Sosyal Tesisleri’nin yakın zamanda hizmete açılacağını müjdeleyen Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, hemşerileri için çalışmaya devam ettiklerini vurguladı.

Lezzet ve estetik bir arada

Yaz kış demeden misafirlerine kapılarını açacak olan tesis, güzel manzarası ve nezih ortamıyla doğanın ruhunu yansıtacak. Bin metrekarelik açık alana ve huzurlu bir atmosfere sahip tesiste aynı zamanda mescit ve otopark da yer alıyor. Soluklanmak isteyenlerin aklına gelen ilk adres olacak sosyal tesis, 250 metrekarelik kapalı alanı içerisinde gerçekleştirilmiş ahşap iç dizaynı sayesinde misafirlerine otantik bir ortam sunacak. Yapılan peyzaj çalışmalarıyla yeşillin kalbine yer edinen tesis gündüz sahip olduğu manzaranın yanı sıra, modern aydınlatmaları sayesinde gece de misafirlerine görsel bir şölen sunmaya hazırlanıyor. Göl manzarası eşliğinde lezzetli yemeklerin yenebileceği sosyal tesis; ailelerin, arkadaşların yeni toplanma noktası, hoş sohbetlerin ve güzel buluşmaların adresi olacak.

Böylece tesis Uşaklılara şehrin karmaşası ve gürültüsünden uzak keyifli bir ortam sunmasının yanı sıra bölge halkına yeni bir sosyal alan kazandırarak yaşam kalitesini üst noktalara çıkaracak.

reklam