reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Türkiye Görme Engelliler Derneği Muğla Şubesi 7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası Dolayısıyla Kahvaltı Düzenledi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Türkiye Görme Engelliler Derneği Muğla Şubesi 7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası Dolayısıyla Kahvaltı Düzenledi
reklam

Türkiye Görme Engelliler Derneği Muğla şubesinin 7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası dolayısıyla dernek binasında vermiş olduğu kahvaltıya Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir ve ekibi dahil oldu. Kahvaltıya ayrıca Zafer Partisi Muğla İl Başkanı Cem Ayber

Zafer partisi Fethiye İlçe Başkanı Umut Hepdizdar, Zafer partisi Kadın Politikaları Başkanı Müjgan Dikmen ve Zafer partisi Fethiye İlçe Yönetim kurulu üyeleri bir çok dernek üyesi ve yakınları , basın mensupları dahil oldu.

Kahvaltıda etkinlik, saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. Yapılan kahvaltı ile birlikte müftü kuran okudu. Kahvaltının ardından Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir tarafından TURGED ‘e Beyaz Baston hediyeleri takdim edildi.

Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası dolayısıyla açıklamalarda bulunan Şube sekreteri Mehmet

Özdemir: “ 7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası dolayısıyla dernek binasında bir naçizane kahvaltı düzenledik. Bu bağlamda Sayın Ortaca Belediye Başkanımız Alim Uzundemir ve ekibine bizleri yalnız bırakmadığı için çok teşekkür ederiz” dedi.

Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir ; “Öncelikle Kuzey Irak bölgesinde şehit olan arkadaşlarımıza allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum. Yaralılara acil şifalar diliyorum.

7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası nedeniyle kahvaltıda  sizlerle buluştuk. Sizlerle birlikte kahvaltı yapmak bizler için mutluluk ve onur verici . Biz belediyeler kararınca sizlerin yanındayız. Biz Ortaca Belediyesi olarak sizlere görme engelli vatandaşlarımızın bir nebze olsun daha yaşanılabilir bir hayat yaşaması adına 10 adet beyaz baston hediye ediyoruz. Güle güle kullanın rabbim nice sağlık günler versin” dedi.

Zafer partisi Fethiye İlçe Başkanı Umut Hepdizdar; “ Bugün burada bu güzel insanlar ile kahvaltı etkinliğine dahil olduk. Mehmet beyin bize takdim ettiği teşekkür belgesi bizler için çok önemli teşekkür böyle bir organizasyon a dahil olduğumuz için bizler ve ekibimiz  herkese teşekkür ediyoruz  partinin engellilere yönelik yardımları , birliktelik ve beraberlik açısından bizler için de önemli sayın Mehmet Özdemir’e bu güzel etkinlik için tekrardan teşekkür ederiz” dedi.

reklam