reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Sarp Apak: Dışarıdan bakıldığında garip duruyor

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sarp Apak: Dışarıdan bakıldığında garip duruyor
reklam

Geçtiğimiz hafta gazetecilerden köşe bucak kaçan oyuncu Engin Öztürk ile Esra Rüşan, önceki gece Etiler’de bir mekandan çıkarken görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan ikili, o geceyle ilgili konuştu.

Öztürk, “Biz çok iyi arkadaş, dost grubuyuz. O gün de kaçmadık. Yolumuzda gidiyorduk. Çıkan haberler bizi biraz üzdü” dedi.

“BİRAZ HEYECAN YAPTIM”

Rüşan ise, “Haberler çıkınca çok üzüldük. Biz çok eski arkadaşız. Biz her şeyimizi beraber yapıyoruz. Ben çok alışkın değilim. O gün de biraz heyecan yaptım. Kameraları nasıl karşılayacağımı bilemedim. Çok üzgünüm” dedi.

EŞİYLE GÖRÜNTÜLENDİ

Sarp Apak, önceki gece Kadıköy’de ‘Ek İş’ isimli Stand Up şovu sonrası görüntülendi. Yanında eşi Bengisu Apak da vardı. Gazetecilerle ayaküstü sohbet eden oyuncu, “Valla oyun çok güzel gidiyor. Seyirci çok mutluydu. Onlar mutlu olunca biz de mutlu oluyoruz. İlgi büyük. Umarım böyle devam eder” dedi.

“ÇOK NORMAL ŞEYLER BUNLAR”

Gazetecilerin, “Geçtiğimiz hafta Engin Öztürk ile eşiniz aynı araçta görüntülendi. Engin Bey aracı ile gazetecilerden kaçtı. Eşiniz görüntülenmemek için yüzünü gizledi. Bu konuyla ilgili neler söyleyeceksiniz?” sorusuna Apak, “Magazine yakalanmama korkusuyla bir davranış olmuş. Çok normal şeyler bunlar. Orada bir haber değeri var doğru. Ama bu olayın vicdanı olarak şunu söyleyebilirim” dedi.

“ASLINDA ÖYLE DEĞİL”

“Dışarıdan bakıldığında garip duruyor. Ama aslında öyle değil” diyen Apak şöyle devam etti:

İlk başta ne kadar sevimsiz bir haber diye baktık ama aslında hiç öyle bir şey yok. Toplumda da öyle karşılığı olmayan normal bir durum. Ben bunun mağduruyum. Bizlerin arkadaşlıkları, yakın çevremiz gerçek dostluklardan kurulu. Dışarıdan bakıldığında bunun yoruma açık olabilmesi bile bizi çok üzdü. Bir şey daha öğrenmiş olduk. Yıllardır bu işi yapan birisi olarak normal karşılıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRSarp Apak: Tanıdığımız insanlardan can kayıplarımız varHaberi Görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİREngin Öztürk ve Sarp Apak akşam gezmesindeHaberi Görüntüle

 

reklam

YORUM YAP