reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Salihli’de gönüller sevda şarkılarıyla şenlendi

MANİSA’NIN SALİHLİ İLÇESİNDE TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSU TARAFINDAN DÜZENLENEN KONSERDE GÖNÜLLER SEVDA ŞARKILARIYLA ŞENLENDİ.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Salihli’de gönüller sevda şarkılarıyla şenlendi
reklam

Manisa’nın Salihli ilçesinde Türk Sanat Müziği Korosu tarafından düzenlenen konserde gönüller sevda şarkılarıyla şenlendi.

Türk Sanat Müziği Korosu’nun Şef Ersin Ömer Atagöz yönetiminde “Sevdaya Dair Şarkılar” konseri, Belediye Zafer Keskiner Tiyatro Salonu’nda gerçekleştirildi. Sunuculuğunu Meltem Ünveren’in yaptığı ve müzikseverlerin büyük ilgi gösterdiği konserde koro ünlü bestekarların unutulmaz eserlerinden oluşan birbirinden güzel şarkıların seslendirdi.

Sanat dolu bir gecenin yaşandığı ‘Sevdaya Dair Şarkılar’ konseri sonunda Şef Ersin Ömer Atagöz, koro üyeleri ve saz heyetine ayrı ayrı teşekkür eden Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, koro şefi, koristler ile saz heyetine çiçek takdim etti. Başkan Kayda, “Salihli Belediyesi olarak kültürel ve sanat etkinlikleri siz değerli sanatseverler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bizlere böyle unutulmaz bir gece yaşatan Şef Ersin Ömer Atagöz’e, Türk Sanat Müziği Koromuza ve saz heyetine teşekkür ederim. İyi ki varsınız” diye konuştu.

reklam