reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Otomobil tutkunları esnafın yüzünü güldürüyor

HAVALARIN ISINMASIYLA BİRLİKTE ARAÇLAR YAZA HAZIRLANMAYA BAŞLARKEN, OTOMOBİLLERİNİN MAKYAJINI DA İHMAL ETMEYEN AYDINLILARIN OLUŞTURDUĞU YOĞUNLUK OTO BOYAMA USTALARININ YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Otomobil tutkunları esnafın yüzünü güldürüyor
reklam

Otomobil tutkunları araçlarının makyajını ihmal etmezken bu durum en çok oto boyama ustalarının yüzünü güldürüyor.

Aydın’da araçlarının genel bakımının yanı sıra makyajını da ihmal etmeyen sürücüler, oto boyama dükkanlarında yoğunluk oluşturuyor. Özellikle araçlarındaki güneş yanıklarının daha fazla büyümesinin önüne geçmek isteyen ve arabalarının dış görünüşüne önem veren birçok vatandaş, oto boyama dükkanlarının yolunu tutarken, hareketlilik ustaları mutlu etti.

25 senedir oto boyama işi yapan esnaflardan Ercan İşlek; “İşlerimiz düzgün. Malum yaz aylarında araç yoğunluğu artıyor, bununla birlikte son günlerde hava sıcaklıklarının yükselmesi ve yağış olmaması araç sürücülerini harekete geçirdi. Araçlarının bakımına önem veren sürücüler oto boyacılarına ve oto bakım işi yapan esnafa yöneldi. Böyle olunca arabanın makyajı olarak tabir edilen boyasında da yenileme çalışmaları hız kazandı. Özellikle araçlarındaki güneş yanıklarının büyümesini engellemek isteyenler, bizlere gelmeye başladı. Çok şükür, bu durum bizim de işlerimize olumlu şekilde yansıyor” dedi.

reklam