reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

MHP Adayı Ateş; “Uşak’ın sorunlarını ilk 5 yılda çözeceğiz”

MHP UŞAK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SEZER ATEŞ, UŞAK’IN VİTRİNİ OLABİLECEK BAŞTA TERMİNAL OLMAK ÜZERE BİRÇOK SORUNUN İLK 5 YILLIK SÜREÇTE BİTİRİLECEĞİNİ BELİRTTİ.

Yayınlanma Tarihi : Google News
MHP Adayı Ateş; “Uşak’ın sorunlarını ilk 5 yılda çözeceğiz”
reklam

MHP Uşak Belediye Başkan Adayı Sezer Ateş, Uşak’ın vitrini olabilecek başta terminal olmak üzere birçok sorunun ilk 5 yıllık süreçte bitirileceğini belirtti.

Uşak-İzmir karayolu üzerinde bulunan Sancak Şehir Uşak projesinin kurucusu ve yönetim kurulu başkanı olan MHP Uşak Belediye Başkan Adayı Sezer Ateş, Uşak Otogar projesiyle ilgili yaptığı açıklamada; “Uşak eser siyaseti ile tanışacak. Uşak yolcu terminali projesi. Eskimiş geri kalmış Uşak otogarı şehir merkezinden kaldırılarak Çevre yolu istikametine yakın bir bölgeye inşa edilecek. Böylelikle şehrimiz misafirlerini yeni yüzüyle ağırlayacak. Şehrimizin giriş yüzü olarak gördüğümüz bu projede gelen yolcu-giden yolcu peronları, otopark, kafeterya ve restoranlar, bilet satış noktaları inşa edilerek bölge dinlenme ve peyzaj alanlarıyla gerçek kimliğini kazanmış olacak” dedi.

Uşak’ın vitrini olabilecek başta terminal olmak üzere birçok sorunun ilk 5 yıllık süreçte bitirileceğini belirten Ateş, “Uşak’ta kalıcı eserler inşa edeceğiz, ilk 5 yıllık süreçte Uşak bahsettiğimiz eser siyaseti ile tanışacak. Uzun yıllar Avrupa’da kalan gurbetçi bir kardeşiniz olarak, Avrupa’dan edindiğimiz, gördüğümüz ne varsa daha çağdaş bir Uşak’ı hep birlikte baştan sona tepeden tırnağa inşa ederek, Uşak’ın hem sosyal hem ekonomik manada kalkınmasını sağlayacak projeleri hayata geçireceğiz” diye konuştu.

reklam