reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Merkezefendi ve Sarayköy’ün bazı mahallelerinde su kesintisi yapılacak

DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DESKİ, İÇME SUYU İLETİM HATLARI ÜZERİNDE YAPACAĞI ÇALIŞMA NEDENİYLE 15 ŞUBAT 2024 PERŞEMBE GÜNÜ MERKEZEFENDİ VE SARAYKÖY İLÇESİNİN MUHTELİF MAHALLELERİNDE SU KESİNTİSİNE GİDECEKTİR.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Merkezefendi ve Sarayköy’ün bazı mahallelerinde su kesintisi yapılacak
reklam

Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ, içme suyu iletim hatları üzerinde yapacağı çalışma nedeniyle 15 Şubat 2024 Perşembe günü Merkezefendi ve Sarayköy ilçesinin muhtelif mahallelerinde su kesintisine gideceğini duyurdu.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğünün, içme suyu iletim hatları üzerinde yapacağı çalışmalar nedeniyle Merkezefendi ve Sarayköy ilçesinin muhtelif mahallelerinde su kesintisine gidilecektir. Bu kapsamda, 15 Şubat Perşembe günü saat 09.00 ile 18.00 saatleri arasında, Merkezefendi ilçesi Üzerlik ve Aşağışamlı ile Sarayköy Merkez Mahalleler, Beylerbeyi, Duacılı, Gerali, Hasköy, Yakayurt, Sığma mahallelerinde su kesintisi yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamanın devamında, “Vatandaşlarımızın kesintiden mağdur olmamaları için önlem almaları gerekmekte olup, çalışmaların erken tamamlanması durumunda su belirtilen saatten önce verilebilecektir” ifadeleri yer aldı.

reklam