reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

MASKİ’den dere temizliği ve içme suyu hattı çalışmaları

MANİSA SU VE KANALİZASYON İDARESİ (MASKİ) GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, AKHİSAR İLÇESİNE BAĞLI YATAĞAN MAHALLESİNDE 700 METRELİK İÇME SUYU TERFİ HATTI DÖŞEME ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ. ÖTE YANDAN MASKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KULA İLÇESİNE BAĞLI GÖKÇEÖREN MAHALLESİNDE DERE VE MENFEZ TEMİZLİK ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ.

Yayınlanma Tarihi : Google News
MASKİ’den dere temizliği ve içme suyu hattı çalışmaları
reklam

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Yatağan mahallesinde 700 metrelik içme suyu terfi hattı döşeme çalışması gerçekleştirdi. Öte yandan MASKİ Genel Müdürlüğü Kula ilçesine bağlı Gökçeören mahallesinde dere ve menfez temizlik çalışması gerçekleştirdi.

MASKİ Genel Müdürlüğü, vatandaşlara daha sağlıklı içme suyu sunmak adına il genelinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda İçme Suyu Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Akhisar ilçesine bağlı Yatağan mahallesinde 700 metrelik içme suyu terfi hattı döşeme çalışması gerçekleştirildi. Sondajın pompa bağlantıları ile elektrik işlerinin de tamamlanmasıyla birlikte sondaj devreye alınacak, hanelere ulaşan suyun daha sağlıklı ve verimli olması sağlanacak. Mahalle sakinleri ise çalışmalardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve MASKİ Genel Müdürlüğü’ne teşekkür etti.

Gökçeören Mahallesinde dere temizliği

MASKİ Genel Müdürlüğü küresel ısınma ve iklim değişikliğine bağlı olarak meydana gelebilecek taşkın risklerine karşı önlem almak amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda il genelinde dere temizliklerine ağırlık veren Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri Kula ilçesine bağlı Gökçeören mahallesinde temizlik çalışması gerçekleştirdi. Ekipler, çeşitli nedenlerle derede biriken zararlı maddeleri topladı, düzenli akışı sağladı. Çevre sakinleri de çalışmalardan dolayı MASKİ Genel Müdürlüğü’ne teşekkür etti.

reklam