reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Marmaris Belediyesi’ne bisiklet ödülü

MARMARİS BELEDİYESİ’NE BİSİKLET KULLANIMINI YAYGINLAŞTIRMA KONUSUNDA YAPTIĞI ÇALIŞMALARLA BİSİKLETE EN FAZLA ÖNEM VEREN BELEDİYE OLARAK “2024 BİSİKLET ÖZEL ÖDÜLÜ” VERİLDİ.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Marmaris Belediyesi’ne bisiklet ödülü
reklam

Marmaris Belediyesi’ne bisiklet kullanımını yaygınlaştırma konusunda yaptığı çalışmalarla bisiklete en fazla önem veren belediye olarak “2024 Bisiklet Özel Ödülü” verildi.

Muğla Bisikletin Enleri Ödül Gecesi, Marmaris’te düzenlendi. Gecede; bisiklet organizasyonlarına destek veren, bisikletin ülke genelinde adından söz edilen bir noktaya gelmesi için katkı sunan yerel yönetimlere, iş insanlarına, gazetecilere ve başarılı milli sporculara ödül verildi. Gerçekleştirilen ödül gecesine Marmaris Kaymakamı Nurullah Kaya, Marmaris Belediyesi Başkanvekili Ummahan Kabaçam’ın yanı sıra Muğla ve Marmaris’ten çok sayıda protokol üyesi katıldı.

Gecede, Marmaris Belediyesine de bisiklet kullanımını yaygınlaştırma konusunda yaptığı çalışmalarla bisiklete en fazla önem veren belediye olarak “2024 Bisiklet Özel Ödülü” verildi. Ödülü Marmaris Belediyesi adına Belediye Başkan Vekili Ummahan Kabaçam aldı.

reklam