reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Manisa’daki belediye başkanları gelecek 5 yıl için bir araya geldi

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI FERDİ ZEYREK BAŞKANLIĞINDA 2024-2029 DÖNEMİ STRATEJİK PLANLAMA TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI VE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YETKİLİLERİNİN DE KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRİLEN TOPLANTIDA MANİSA’NIN GELİŞMEYE AÇIK YÖNLERİ VE GELECEK 5 YILLIK DÖNEMDE HAYATA GEÇİRİLEBİLECEK VİZYON PROJELER GÜNDEME GELDİ.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Manisa’daki belediye başkanları gelecek 5 yıl için bir araya geldi
reklam

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek başkanlığında 2024-2029 dönemi stratejik planlama toplantısı gerçekleştirildi. İlçe belediye başkanları ve Büyükşehir Belediyesi yetkililerinin de katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda Manisa’nın gelişmeye açık yönleri ve gelecek 5 yıllık dönemde hayata geçirilebilecek vizyon projeler gündeme geldi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek başkanlığında Manisa’nın geleceğine yön vermesi amaçlanan 2024-2029 dönemi stratejik planlama toplantısı gerçekleştirildi. Şehrin geleceğine yön verecek, gelişmesine katkı sağlayacak toplantı Manisa Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda düzenlendi. Toplantıya Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek’in yanı sıra Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Burak Deste, Genel Sekreter Yardımcısı Ali Kılıç, Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban, Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, Salihli Belediye Başkanı Mazlum Nurlu, Selendi Belediye Başkanı Murat Daban, Gördes Belediye Başkanı İbrahim Büke, Ahmetli Belediye Başkanı Fuat Mintaş, Kırkağaç Belediye Başkanı Üstün Dönmez, Demirci Belediye Başkanı Erkan Kara, Köprübaşı Belediye Başkanı Fatih Taşlı, Sarıgöl Belediye Başkanı Tahsin Akdeniz, Soma Belediye Başkanı Sercan Okur, Gölmarmara Belediye Başkanı Cem Aykan ve Kula Belediye Başkanvekili Semra Gündüz katıldı.

Başkan Zeyrek: “Bu plan Manisa’mızın geleceğini şekillendirecek önemli bir yol haritası olacak”

İl genelinde yaşanan sorunları ve bu sorunların çözüm yolları üzerine fikir alışverişinde bulunulan toplantının açılış konuşmasını yapan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek, “Manisa’mın kalkınması yolunda atılacak adımları belirlemek için ilçe belediye başkanlarımız, Büyükşehir ve MASKİ yetkililerimiz ile beraber çalışıyoruz. 2025-2029 dönemi stratejik planımızı da katılımcı bir anlayışla oluşturacağız. İnanıyorum ki, ortaya koyduğumuz çalışmaların sonucunda, ortak çalışmayla kentimizi kalkındıracak projeleri hayata geçireceğiz. Bu plan da önümüzdeki 5 yıllık süreçte Manisa’mızın geleceğini şekillendirecek önemli bir yol haritası görevi görecek” dedi.

reklam