reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Kuşadası’nda devrilen ağaç ekiplerin müdahalesiyle kaldırıldı

AYDIN (İHA) – AYDIN’IN KUŞADASI İLÇESİNDE DEVRİLMEK ÜZEREYKEN ÜZERİNE BAĞLI İPLER SAYESİNDE YAN YATAN AĞAÇ, EKİPLERİN ÇALIŞMASI SONUCU KONTROLLÜ BİR ŞEKİLDE YERE İNDİRİLDİ.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Kuşadası’nda devrilen ağaç ekiplerin müdahalesiyle kaldırıldı
reklam

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde devrilmek üzereyken üzerine bağlı ipler sayesinde yan yatan ağaç, ekiplerin çalışması sonucu kontrollü bir şekilde yere indirildi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler ekipleri ile ADM Elektrik ve ASKİ ekiplerinin koordineli çalışmaları sonucu önce elektriğin kesilmesinin ardından ASKİ ekipleri kepçe ile ağacı kontrollü bir şekilde indirdi. Yere indirilen ağaç daha sonra belediye ekiplerince kesilerek yoldan kaldırıldı.

Kuşadası Atatürk Bulvarı’nda meydana gelen olayda, Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler ekipleri ile ADM Elektrik ve ASKİ ekiplerinin koordineli çalışmaları takdir topladı. Öncelikle elektrik hattının güvenliği sağlanarak bölgedeki elektrik kesildi. Bu tedbirin ardından ASKİ ekipleri, kepçe kullanarak ağacı zarar vermeden indirmeyi başardı. Ekiplerin hızlı ve etkin müdahalesi sayesinde, hem çevre güvenliği sağlandı hem de ağaç korunmuş oldu.

reklam