reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Kuşadası Belediyesi’nden amatör spora destek

KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN AMATÖR SPORA ÖNEMLİ DESTEK

Yayınlanma Tarihi : Google News
Kuşadası Belediyesi’nden amatör spora destek
reklam

Kuşadası Belediye Meclisi Şubat ayı Olağan Toplantısı Başkan Ömer Günel yönetiminde yapıldı. Toplantıda, kentte faaliyet gösteren Kuşadası Belediyespor’a maddi destekte bulunma kararı çıktı. Toplantıda ayrıca, Dış İlişkiler Müdürlüğü kapatılarak Özel Kalem Müdürlüğü’ne, Yıkım İşleri Müdürlüğü de Afet İşleri Müdürlüğü’ne bağlandı.

Müdürlüklerden gelen ve komisyonlara havale edilen konuların ele alındığı toplantıda, Kuşadası Belediyesi bir kez daha sporcu dostu bir kent olduğunu gösterdi. Bu kapsamda Kuşadası’nda çalışmalarını başarılı bir şekilde yürüten ve geçtiğimiz ay erkek basketbol takımı Aydın şampiyonu olan Kuşadası Belediyespor Kulübü’ne 1 milyon 500 bin TL nakdi yardımda bulunulmasına oy birliğiyle karar verildi. Başkan Ömer Günel, başarılı olan amatör spor kulüplerine destek olmaya devam edeceklerini söyledi. Toplantıda alınan bir diğer önemli karar ise Kuşadası Belediyesi’nin yurt dışındaki kentlerle çeşitli alanlarda ortaklaşa gerçekleştirdiği proje ve faaliyetlerini yürüten Dış İlişkiler Müdürlüğü’nün kapatılarak Özel Kalem Müdürlüğüne, Yıkım İşleri Müdürlüğü’nün de Afet İşleri Müdürlüğü’ne bağlanması oldu.

Kuşadası Belediye Meclisi Şubat ayı Olağan Toplantısı‘nda alınan bir diğer önemli karar, kentte her Pazar günü Kapalı Pazaryeri’nde kurulan İkici El Eşya Pazarı’nda uygulanan işgaliye ücretleriyle ilgili oldu. Türkiye’nin içerisinde bulunduğu ekonomik zorlukları dikkate alan Kuşadası Belediyesi, 2024 yılında işgaliye ücretlerinde artışa gitmeme kararı aldı.

Kuşadası Berlin’de tanıtılacak

Toplantıda, dünyanın en önemli turizm fuarlarından olan ITB Berlin Fuarına da katılım kararı alındı. Kuşadası’nın Alman pazarında tanıtımının yapılabilmesi için büyük önem taşıyan fuar, 5-7 Mart tarihleri arasında Almanya’nın Başkenti Berlin’de düzenlenecek.

reklam

YORUM YAP

reklam

DÖVİZ KURLARI

 • DolarDOLAR
  ALIŞSATIŞFARK
 • EuroEURO
  ALIŞSATIŞFARK
 • SterlinİNG. STERLİNİ
  ALIŞSATIŞFARK
 • FrangİSV. FRANGI
  ALIŞSATIŞFARK
 • Kanada DolarıKAN. DOLARI
  ALIŞSATIŞFARK
 • Çeyrek AltınÇEYREK ALTIN
  ALIŞSATIŞFARK
 • Gram AltınGRAM ALTIN
  ALIŞSATIŞFARK
 • BitcoinBITCOIN
  FİYATDEĞİŞİM
reklam

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

 • Satış
  Alış