reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Karacasu’da okul servis araçları denetlenerek, öğrenciler bilgilendirildi

AYDIN’IN KARACASU İLÇESİNDE İLÇE JANDARMA TRAFİK EKİPLERİ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN OKUL SERVİS ARAÇLARI DENETLENEREK, ÖĞRENCİLERİN SERVİS ARAÇLARINDA UYMALARI GEREKEN KURALLAR VE EMNİYET KEMERİNİN ÖNEMİ VURGULANIP, BİLGİLENDİRMELER YAPILDI.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Karacasu’da okul servis araçları denetlenerek, öğrenciler bilgilendirildi
reklam

Aydın’ın Karacasu ilçesinde İlçe Jandarma Trafik ekipleri tarafından gerçekleştirilen okul servis araçları denetlenerek, öğrencilerin servis araçlarında uymaları gereken kurallar ve emniyet kemerinin önemi vurgulanıp, bilgilendirmeler yapıldı.

Karacasu Kaymakamlığı koordinesinde İlçe Jandarma Trafik ekipleri tarafından okul servis araçlarına yönelik kapsamlı denetim gerçekleştirildi. Denetimlerin odak noktasında, öğrencilerin güvenli bir şekilde okula taşınmasını sağlamak ve servis araçlarında uyulması gereken kuralların hatırlatılması yer aldı. Denetimler sırasında sürücülerin belgeleri titizlikle incelendi. Ayrıca, öğrencilerin güvenliği için önemli olan emniyet kemerinin kullanımı konusunda da bilgilendirme yapıldı. Ekipler, öğrencilere emniyet kemeri takmanın sadece bir kural değil, hayati bir önlem olduğunu vurguladı.

Toplumun güvenliği adına alınan bu tür önlemler, Karacasu’da yaşayanların huzur ve güven içinde bir eğitim dönemi geçirmelerine katkı sağlarken, denetimlerle öğrenci güvenliği konusundaki farkındalığın artırılması hedefleniyor.

reklam