reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Karacasu İlçe Devlet Hastanesi’nin yolları yapılıyor

AYDIN’IN KARACASU İLÇESİNDE YAPIMI TAMAMLANAN 10 YATAKLI ENTEGRE İLÇE DEVLET HASTANESİ, HİZMET İÇİN GÜN SAYARKEN, VATANDAŞLARIN ULAŞIMININ KOLAYLAŞTIRILMASI ADINA YOL VE KALDIRIM ÇALIŞMALARI DA ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Karacasu İlçe Devlet Hastanesi’nin yolları yapılıyor
reklam

Aydın’ın Karacasu ilçesinde yapımı tamamlanan 10 yataklı Entegre İlçe Devlet Hastanesi, hizmet için gün sayarken, vatandaşların ulaşımının kolaylaştırılması adına yol ve kaldırım çalışmaları da aralıksız devam ediyor.

Sağlık Bakanlığı yatırım programı kapsamında Aydın’ın Karacasu ilçesinde yapımı tamamlanan 10 yataklı entegre İlçe Devlet Hastanesi hizmete girmek için gün sayıyor. Hastane inşaatının tamamlanması ile birlikte Karacasu’nun sağlık kalitesi daha da yükselecek ve vatandaşlar Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği standartlarda sağlık hizmeti alabilecek. İnşaatı tamamlanan ve gelecek olan cihazların yerleştirilmesi ile hastane yeni yerinde hizmet vermeye başlayacak. En kısa sürede hizmete girmesi beklenen hastanenin yanı sıra çevresinde de çalışmalar aralıksız devam ediyor. Bu çerçevede vatandaşların hastaneye daha rahat ve kolay ulaşımının sağlanması amacıyla hastane yolu ve kaldırımları da yapılıyor. Ekipler, hastanenin kilit parke ve kaldırım çalışmalarını sürdürüyor.

reklam