reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Girişimci Kadın Festivali binlerce kişinin katılımıyla sona erdi

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ’NCE GELENEKSEL HALE GETİRİLEN ‘GİRİŞİMCİ KADINLAR VE EL EMEĞİ FESTİVALİ’ BİNLERCE KİŞİNİN KATILIMI İLE SONA ERDİ.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Girişimci Kadın Festivali binlerce kişinin katılımıyla sona erdi
reklam

Merkezefendi Belediyesi’nce geleneksel hale getirilen ‘Girişimci Kadınlar ve El Emeği Festivali’ binlerce kişinin katılımı ile sona erdi.

Merkezefendi Belediyesi’nce geleneksel hale gelen “Girişimci Kadınlar ve El Emeği Festivali” üç gün boyunca ziyaretçilerini ağırladı. El emeği ürünlerin yer aldığı 250’yi aşkın stantta kadın girişimciler birbirinden güzel ürünlerini sergiledi. Festivalde birbirinden güzel kültür ve sanat etkinlikleri gerçekleştirildi. İlk günden bu yana büyük ilgi gören festivalde Tolgay ve Merkezefendi Belediye Orkestrası 90’lar Pop Konseri ile festivale katılan vatandaşları eğlendirdi. Üç gün süren festivale, Merkezefendililer ve Denizlililer büyük ilgi gösterdi.

Festivalde birbirinden güzel kültür ve sanat etkinliklerini gerçekleştirdiklerini belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “9-10-11 Şubat tarihlerinde gerçekleştirmiş olduğumuz Girişimci Kadınlar ve El Emeği Festivalimize renk katan konser ve tiyatro gösterilerini gerçekleştirdik. Bu festivalde de Merkezefendi Kültür Merkezi’nde vatandaşlarımız ile bir araya geldik. 250’yi aşkın stantın yer aldığı festivalimizde girişimci kadınlarımız el emeği ve alın teri ürünlerini sergilemenin ve satmanın mutluluğunu yaşadı. Festivalimize katılım sağlayan girişimci kadınlarımızın eline ve emeğine sağlık. Bunun yanı sıra Merkezefendi Belediye Orkestrası ve Gençlik Korosu’nun konserinde 90’lı yılların coşkusunu tekrar yaşadık. Kadınlarımızın daha da güçlenmesi adına bu festivallerimize tüm hızımızla devam edeceğiz. Festivalimize yoğun ilgi göstererek bizleri yalnız bırakmayan hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

reklam