reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

EMİTT Turizm Fuarında Çeşme standına büyük ilgi

HER YIL DÜZENLENEN VE BU YILDA KAPILARINI AÇAN DOĞU AKDENİZ ULUSLARARASI TURİZM VE SEYAHAT FUARINDA (EMITT), İZMİR’İN ÇEŞME İLÇESİNİN STANDI DA YER ALIRKEN, KENTİN TANITILDIĞI 150 METREKARELİK STANT İLGİ GÖRDÜ.

Yayınlanma Tarihi : Google News
EMİTT Turizm Fuarında Çeşme standına büyük ilgi
reklam

Her yıl düzenlenen ve bu yılda kapılarını açan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında (EMITT), İzmir’in Çeşme ilçesinin standı da yer alırken, kentin tanıtıldığı 150 metrekarelik stant ilgi gördü.

Bu yıl 27. kez düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde kapılarını açtı. Çeşme ilçesinin standı da fuarda yerini alarak ziyaretçilerle buluştu. 150 metrekarelik stant, Çeşme Belediyesi tarafından hazırlanırken, çok sayıda turizmci stantta kenti tanıttı.

“Son 5 yıldır yaptığımız stantlar büyük ilgi görüyor”

Her yıl olduğu gibi bu yıl da fuarda Çeşme’yi tanıtan Çeşme Turistik Otelciler Birliği (ÇEŞTOB) Başkanı Yakup Demir, kent adına açılan standın ilgi gördüğünü söyledi. Demir, “27 yıldır EMİTT Turizm Fuarına katılıyoruz. İlk açıldığında neredeyse kurucu fahri üyesiydik. O zamanlar termal suyumuzla geliyorduk. Çeşme’nin doğal güzelliklerini sergiliyorduk. Bolca broşür getirip, dağıtıyorduk. O zamanların gerektirdiği tanıtım materyalleri ile hep birlikte Çeşme’nin otellerini tanıtıyorduk. Tabi o zamandan bu yana fuarın görsel nitelikleri değişti. Biz de Çeşme’nin tanıtımı için standımızı değiştirdik. Son 5 yıldır yaptığımız stantlar büyük ilgi görüyor. O kadar çok ilgi görüyor ki, fuar ziyaretçileri Çeşme standını görünce kendilerini tatilde hissediyorlar. Standımızın bolca fotoğrafını çekiyorlar. Yüzlerce fuar ziyaretçisi Çeşme standını ziyaret etti. Çeşme hakkında bilgi aldı. Çeşme standımız, fuar yetkililerinin de ilgisini çekti” diye konuştu.

reklam