reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Didim Belediyesi İstanbul’daki fuarda yerini aldı

DÜNYANIN EN BÜYÜK BEŞ TURİZM FUARINDAN BİRİSİ OLAN DOĞU AKDENİZ ULUSLARARASI TURİZM VE SEYAHAT FUARI EMITT BU YIL KAPILARINI 27.KEZ AÇTI. SEKTÖR PROFESYONELLERİNİN BİR ARAYA GELDİĞİ FUARDA DİDİM’DE YERİNİ ALDI.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Didim Belediyesi İstanbul’daki fuarda yerini aldı
reklam

Dünyanın en büyük beş turizm fuarından birisi olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT bu yıl kapılarını 27.kez açtı. Sektör profesyonellerinin bir araya geldiği fuarda Didim’de yerini aldı.

EMITT Fuarı’na Didim Turizm Altyapı Hizmet Birliği öncülüğünde katılan Didim Belediyesi fuarda özel olarak hazırlanan Didim standı ile yerini aldı. Didim Standında, Didim Belediyesi Didim Turizm Altyapı Hizmet Birliği, sivil toplum kuruluşları, dernekler, oteller ve turizmciler Didim’in tanıtımı için fuarda yerini aldı.

Fuarın 2 gününde Didim standında açılış kokteyli düzenlendi. Kokteyle Didim Belediye Başkan Yardımcısı E. Öznur Gündoğdu, Didim Turizm Altyapı Hizmet Birliği Başkanı Sevinç Karataş, Didim Belediyesi meclis üyeleri ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda Didimli turizmci katıldı. Açılış programı kapsamında gerçekleştirilen kokteyl ve dans gösterileri büyük beğeni topladı.

Sektör profesyonellerinin bir araya geldiği fuarda, tarihi dokusu, doğal güzellikleri, havası ve denizi ile ülkemizin önemli turizm kentleri arasında yer alan Didim fuarda tanıtıldı.

Fuarın ilk gününden itibaren ziyaretçilerin uğrak noktası olan Didim standı EMITT Fuarının gözdesi oldu. Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Bodrum Belediye Başkanı ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve birçok belediye başkanı Didim standını ziyaret ederek, Didim Belediye Başkan Yardımcısı E. Öznur Gündoğdu ile bir araya geldi.

reklam