reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Çıkrıkçı Mahallesinden hizmet teşekkürü

MASKİ GENEL MÜDÜRÜ BURAK ASLAY, 35 MİLYON TL YATIRIM BEDELİYLE ALT VE ÜSTYAPISI YENİLENEN TURGUTLU İLÇESİNE BAĞLI ÇIKRIKÇI MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ. MUHTAR VE MAHALLE SAKİNLERİ İLE BİR ARAYA GELEN GENEL MÜDÜR ASLAY VE BERABERİNDEKİ HEYET, DEVAM EDEN ÜSTYAPI ÇALIŞMALARINI DA YERİNDE İNCELEDİ. MAHALLE MUHTARI ÖMER ERYILMAZ, “İLÇE MERKEZİNE YAPILAN HİZMETLERİN AYNISI MAHALLEMİZE DE YAPILINCA ŞEHİR ÖZLEMİMİZ SON BULDU.” DEDİ.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Çıkrıkçı Mahallesinden hizmet teşekkürü
reklam

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, 35 milyon TL yatırım bedeliyle alt ve üstyapısı yenilenen Turgutlu ilçesine bağlı Çıkrıkçı mahallesini ziyaret etti. Muhtar ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen Genel Müdür Aslay ve beraberindeki heyet, devam eden üstyapı çalışmalarını da yerinde inceledi. Mahalle muhtarı Ömer Eryılmaz, “İlçe merkezine yapılan hizmetlerin aynısı mahallemize de yapılınca şehir özlemimiz son buldu.” dedi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, ‘154 Mahalle Projesi’ kapsamında mahallelerin çehresini değiştirerek modern görünüm kazandırmaya devam ediyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen 35 milyon TL bedelli proje kapsamında Turgutlu ilçesine bağlı Çıkrıkçı mahallesinde 8 kilometrelik içme suyu hattı, 8,5 kilometrelik kanalizasyon hattı ve 500 kişilik foseptik montajı çalışmaları tamamlandı. Altyapı çalışmalarının tamamlandığı mahallede 41 bin 200 metrekare kilit parke taşı imalat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

“Sağlıklı çevre ve gelecek için yatırımlarımız sürüyor”

Mahalleye yapılan yatırımlar hakkında bilgi veren Genel Müdür Burak Aslay, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün önderliğinde ‘101 ve 154 Mahalle Projelerimiz’ kapsamında mahallelerimizin alt ve üstyapılarını yenilemeye devam ediyoruz. Çıkrıkçı mahallemizde 35 milyon TL yatırım bedeli kapsamında 8 kilometrelik içme suyu hattı, 8,5 kilometrelik kanalizasyon hattı ve 500 kişilik foseptik montajı çalışmalarını tamamladık. Altyapı çalışmalarının ardından başlattığımız 41 bin 200 metrekare kilit parke taşı imalat çalışmalarımız ise tüm hızıyla devam ediyor. Bu yatırım sağlıklı çevre ve sağlıklı gelecek için çok büyük bir yatırım. Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün eşit hizmet anlayışıyla tüm mahallelerimizi modern görünüme kavuşturmaya devam edeceğiz” dedi.

35 milyon TL’lik yatırım mahallemize değer kattı

Çıkrıkçı Mahalle Muhtarı Ömer Erılmaz ise, “Mahallemize yapılan 35 milyon TL’lik yatırım, maliyeti çok yüksek olan muhteşem bir yatırım. Alt ve üstyapı hizmetleri mahallemize çok büyük bir değer kattı. İlçe merkezine yapılan hizmetlerin aynısı mahallemize de yapılınca şehir özlemimiz son buldu. Biz Cengiz Başkanımızdan razıyız, Allah da ondan razı olsun. Büyükşehir Belediyesi, MASKİ Genel Müdürlüğü ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz” dedi.

reklam

YORUM YAP

reklam

DÖVİZ KURLARI

 • DolarDOLAR
  ALIŞSATIŞFARK
 • EuroEURO
  ALIŞSATIŞFARK
 • SterlinİNG. STERLİNİ
  ALIŞSATIŞFARK
 • FrangİSV. FRANGI
  ALIŞSATIŞFARK
 • Kanada DolarıKAN. DOLARI
  ALIŞSATIŞFARK
 • Çeyrek AltınÇEYREK ALTIN
  ALIŞSATIŞFARK
 • Gram AltınGRAM ALTIN
  ALIŞSATIŞFARK
 • BitcoinBITCOIN
  FİYATDEĞİŞİM
reklam

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

 • Satış
  Alış