reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

CHP Menteşe Belediye Başkan Adayı Köksal basın mensuplarıyla bir araya geldi

CHP MENTEŞE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI GONCA KÖKSAL, CHP MENTEŞE İLÇE BAŞKANI NAİL KIZIL VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İLE BİRLİKTE, MENTEŞE İLÇESİNDE GÖREV YAPAN BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ.

Yayınlanma Tarihi : Google News
CHP Menteşe Belediye Başkan Adayı Köksal basın mensuplarıyla bir araya geldi
reklam

CHP Menteşe Belediye Başkan Adayı Gonca Köksal, CHP Menteşe İlçe Başkanı Nail Kızıl ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, Menteşe ilçesinde görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi. Köksal adaylık ve seçim süreci, projeleri ve açıklamalarda bulundu.

Köksal konuşmasında, “10 yıldır Muğla Büyükşehir ve Menteşe Belediyeleri’mizde birçok önemli görevler aldım. İlk hedefim önce yüksek bir oy oranıyla seçimi kazanmak. Önümüzdeki 5 yılda Türkiye’ye örnek olacak bir belediyecilik anlayışı sergileyeceğiz. Menteşemizle ilgili 3 temel hedefim olduğunu baştan beri vurguluyorum. İlk olarak ekonomik kalkınma. Biz kent olarak nasıl kalkınıp nasıl zenginleşebiliriz öncelikle bunun planlarını yapıyoruz. İkincisi belediyemizin hızlı çözüm üreten, hızlı iş üreten çalışmaları ile ilgili plan ve projeler yapacağız. Üçüncüsü de her anlamda daha medeni bir şekilde afetlere daha hazırlıklı daha dirençli bir kent olması yönünde çalışmalarını yürüteceğiz” dedi.

reklam