reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Çeşme’nin ilk ve tek okul orkestrasından hastanede moral konseri

İZMİR’İN ÇEŞME İLÇESİNDE, LİSE ÖĞRENCİLERİNDEN OLUŞAN VE KAMU KURUMLARINDA PERFORMANSINI SERGİLEYEN MAVİ CANLAR ORKESTRASI, 14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜNDE ÇEŞME ALPER ÇİZGENAKAT DEVLET HASTANESİNDE MORAL KONSERİ VERDİ.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Çeşme’nin ilk ve tek okul orkestrasından hastanede moral konseri
reklam

İzmir’in Çeşme ilçesinde, lise öğrencilerinden oluşan ve kamu kurumlarında performansını sergileyen Mavi Canlar Orkestrası, 14 Şubat Sevgililer Gününde Çeşme Alper Çizgenakat Devlet Hastanesinde moral konseri verdi.

Çeşme Ulusoy Denizcilik Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, öğrencilerden oluşan Mavi Canlar Orkestrasını hayata geçirdi. Müzik Öğretmeni Mustafa Boran Durgun öncülüğünde kurulan ilk ve tek okul orkestrası, “Koridorlarda Müzik” projesi kapsamında her hafta bir kamu kurumunda müzik performansı sergilemeyi amaçlıyor. Mavi Canlar Orkestrası, bu kez de 14 Şubat Sevgililer Gününde Çeşme Alper Çizgenakat Devlet Hastanesinde moral konseri verdi.

Sağlık çalışanlarına ve tedavi için hastaneye gelen vatandaşlara moral vermeyi amaçlayan konser, büyük ilgi gördü. Sağlık çalışanları ve vatandaşlar, orkestranın konserini cep telefonları ile görüntüledi. Bir saat kadar süren etkinlikte, orkestranın performansı alkış aldı.

reklam