reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Başkan Doğan; “Birlikteliğimizin güçlenmesine gayret göstermeliyiz”

MİRAÇ KANDİLİ DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYIMLAYAN MERKEZEFENDİ BELEDİYE BAŞKANI ŞENİZ DOĞAN, “KARDEŞLİK, BERABERLİK VE BİRLİKTELİĞİMİZİN GÜÇLENMESİNE, PAYLAŞMANIN, DAYANIŞMANIN PEKİŞMESİNE GAYRET GÖSTERMELİYİZ” DEDİ.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Başkan Doğan; “Birlikteliğimizin güçlenmesine gayret göstermeliyiz”
reklam

Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Kardeşlik, beraberlik ve birlikteliğimizin güçlenmesine, paylaşmanın, dayanışmanın pekişmesine gayret göstermeliyiz” dedi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Birlik ve beraberliğin çok önemli olduğunu belirten Başkan Doğan, “Regaib Kandilinin ardından bugün birçok rahmet ve bereketi barındıran Miraç Kandiline erişme mutluluğunu yaşıyoruz. Sevgili Peygamberimizin şahsında insanlığın önüne açılan sınırsız bir yükseliş ufku olan Miraç Kandili, insanların kurtuluşuna vesile olan, merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı mübarek bir gecedir. Bu mübarek gecede elimizi ve gönlümüzü uzanabileceğimiz herkese açmalıyız. Kardeşlik, beraberlik ve birlikteliğimizin güçlenmesine, paylaşmanın, dayanışmanın pekişmesine gayret göstermeliyiz. Bu duygu ve düşünceler ile içerisinde büyük hikmetler barındıran Miraç Kandilinin bütün insanlığa birlik, beraberlik, sağlık, rahmet ve huzur getirmesini diler, Merkezefendili ve Denizlili hemşehrilerimizin ve İslam âleminin kandilini en içten duygularımla kutluyorum” ifadelerini kullandı.

reklam