reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Başkan Çerçioğlu, Köşk’te vatandaşlarla buluştu

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM ÇERÇİOĞLU, CUMHURİYET HALK PARTİSİ KÖŞK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ALPER AYDOĞAN İLE BİRLİKTE KÖŞK PAZARI’NI ZİYARET ETTİ. PAZAR ESNAFIYLA VE VATANDAŞLARLA SOHBET EDEN ÇERÇİOĞLU, KÖŞK’E VE İLÇENİN MAHALLELERİNE BİRÇOK YATIRIM YAPTIKLARINI HATIRLATIP ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMDE DE BU YATIRIMLARIN ARTARAK DEVAM EDECEĞİNİN ALTINI ÇİZDİ.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Başkan Çerçioğlu, Köşk’te vatandaşlarla buluştu
reklam

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Köşk Belediye Başkan Adayı Alper Aydoğan ile birlikte Köşk Pazarı’nı ziyaret etti. Pazar esnafıyla ve vatandaşlarla sohbet eden Çerçioğlu, Köşk’e ve ilçenin mahallelerine birçok yatırım yaptıklarını hatırlatıp önümüzdeki dönemde de bu yatırımların artarak devam edeceğinin altını çizdi.

Vatandaşlar, Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (ASKİ) ve Fen İşleri ekiplerinin ilçelerinde artarak çalıştıklarını söyleyip yapılan yatırımlar için Çerçioğlu’na teşekkür etti. Köşk Pazarı’nda bir ayakkabı tamircisiyle sohbet eden Çerçioğlu, esnafa işlerinin nasıl olduğunu sordu. Esnaf, vatandaşların yeni ayakkabı alamadığını ifade edip günde onlarca ayakkabı tamir ettiğini belirtti. Tamir edilecek ayakkabılar biriktiği için birçok gün evine de iş götürmek zorunda kaldığını söyleyen esnaf, vatandaşın alım gücünün oldukça düştüğünü belirtti. Ayrıca vatandaşlar, yaptığı tüm hizmetler için Çerçioğlu’na teşekkür etti.

reklam