reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Başkan Arslan; “Türkiye Yüzyılı şehirleri için Denizli’de vakit tamam”

CUMHUR İTTİFAKI TARAFINDAN DENİZLİ’DE YENİDEN ÇAMELİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI GÖSTERİLEN AK PARTİLİ CENGİZ ARSLAN, “TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN DENİZLİ’DE VAKİT TAMAM” DEDİ.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Başkan Arslan; “Türkiye Yüzyılı şehirleri için Denizli’de vakit tamam”
reklam

DENİZLİ (İHA) – Cumhur İttifakı tarafından Denizli’de yeniden Çameli Belediye Başkan Adayı gösterilen AK Partili Cengiz Arslan, “Türkiye Yüzyılı şehirleri için Denizli’de vakit tamam” dedi.

AK Parti Denizli İl Teşkilatı tarafından düzenlenen aday tanıtım toplantısının ardından bir açıklama yapan Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, “Denizli Cumhur İttifakı Aday Tanıtım Toplantımızı, AK Parti Genel Başkanvekilimiz Mustafa Elitaş ve AK Parti Genel Başkan Yardımcımız ve Ekonomi İşleri Başkanımız Nihat Zeybekci’nin katılımı ile büyük bir heyecanla coşku, birlik ve beraberlik atmosferi içerisinde gerçekleştirdik. Bir olduk, iri olduk, diri olduk. Çünkü biz yürüdüğümüz bu yolda ve siyaset anlayışımızda ‘ben ya da sen’ yaklaşımına hiçbir zaman kapı açmadık, asla yer vermedik. Tek hedefimiz ve tüm gayemiz; Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bize gösterdiği istikamet üzere; aziz milletimiz için sadece ve sadece hizmetkâr olmak, halkımızın refah ve huzurunu arttıracak projelere imza atmak oldu. Bu doğrultuda Denizli’mizde Cumhur İttifakı’mızın çatısı altında bulunan tüm İlçelerimizin Belediye Başkan Adaylarını yürekten kutluyorum ve başta Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle ilçemiz Çameli’ye tekrar aday olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Şehrimize, hemşehrilerimize ve Cumhur İttifakı’mıza hayırlı olsun. Rabbim Denizli’mizde, Çameli’mizde ve tüm ilçelerimizde Cumhur İttifakı’mızın zaferini görmeyi nasip eylesin. Türkiye Yüzyılı şehirleri için Denizli’de vakit tamam” dedi.

reklam