reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Başkan Adayı Başer ve eşinden Sevgililer Günü’nde örnek davranış

AK PARTİ MERKEZEFENDİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI EKREM BAŞER, EŞİYLE BİRLİKTE 14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE ÖRNEK BİR DAVRANIŞA İMZA ATARAK HATIRA ORMANINDA FİDAN DİKTİ.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Başkan Adayı Başer ve eşinden Sevgililer Günü’nde örnek davranış
reklam

AK Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, eşiyle birlikte 14 Şubat Sevgililer Günü’nde örnek bir davranışa imza atarak hatıra ormanında fidan dikti.

Cumhur İttifakı’nın AK Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, eşiyle 14 Şubat Sevgililer Günü için herkese örnek olacak bir kutlama yaptı. Eşi Seda Başer ile birlikte Göveçlik Mahallesi’nde bulunan hatıra ormanına çam fidanı diken Ekrem Başer, kutlama mesajı verdiği videoyu günün erken saatlerinde sosyal medya hesaplarından yayınladı. Başer’in videosuna kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum yağdı.

Eşiyle birlikte fidan dikiminden görüntülerin bulunduğu ve kutlama mesajı içeren videoyu “Sevgi paylaştıkça güzel” notuyla paylaşan AK Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, “Doğayla olan ilişkimiz tıpkı sevgilimizle olan ilişkimiz gibi sevgi ve özen gerektirir. Biz insan sevgisini, doğa sevgisiyle bütünleştirmiş bir belediyecilik anlayışını benimsiyoruz. Gelecek nesillere daha sürdürülebilir ve daha temiz bir çevre bırakmak için, gelin siz de bu Sevgililer Günü’nde en sevdiğinizle birlikte sevgili doğaya bir fidan hediye edin. Sevgililer Gününüz kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

reklam