reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Germencik’teki çalışmaları sürüyor

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, KENTE YENİ YOLLAR KAZANDIRMAK VE MEVCUT YOLLARI YENİLEMEK İÇİN ÇALIŞMALARINI TÜM HIZIYLA SÜRDÜRÜYOR.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Germencik’teki çalışmaları sürüyor
reklam

Aydın Büyükşehir Belediyesi, kente yeni yollar kazandırmak ve mevcut yolları yenilemek için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Bakım Şube Müdürlüğü ekipleri, Germencik ilçesi Üzümlü Mahallesi ile Moralı Mahallesi bağlantı yolunda kazı çalışmalarına devam ediyor. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, ‘‘Hizmet odaklı sosyal belediyecilik anlayışımız ile yol yapım ve yenileme çalışmalarımıza kentimiz genelinde eş zamanlı olarak devam ediyoruz’’ dedi.

Kentin birçok noktasına yaptığı altın dokunuşlarla daha güvenli ve konforlu yollar oluşturan Büyükşehir, vatandaşlardan tam not almaya devam ediyor. Ekipler, Germencik ilçesi Üzümlü Mahallesi ile Moralı Mahallesi arasındaki bağlantı yolunda sürdürdükleri kazı çalışmalarının ardından sıcak asfalt kaplama çalışmalarına başlayacak. Ardından logo ve yol çizgi çalışmaları da tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacak.

Vatandaşlar; daha modern, güvenli ve konforlu yollara sahip olduklarını dile getirerek Çerçioğlu’na teşekkür etti.

reklam