reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden gece yarısı tuzlama çalışması

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EKİPLERİ BOZDOĞAN’IN YÜKSEK KESİMLERİNDE YER ALAN KARABAĞLAR MAHALLESİ’NDE BUZLANMAYA KARŞI ÖNLEM AMAÇLI TUZLAMA ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ. AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YETKİLİLERİ GECE YARISI HAVA SICAKLIĞININ 0’IN ALTINA DÜŞTÜĞÜNÜ, ÖĞRENCİ SERVİS ARAÇLARININ VE ULAŞIMDA SIKINTI YAŞANMAMASI İÇİN GECE YARISI TUZLAMA ÇALIŞMALARINI TAMAMLADIKLARINI BELİRTTİ.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden gece yarısı tuzlama çalışması
reklam

Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri Bozdoğan’ın yüksek kesimlerinde yer alan Karabağlar Mahallesi’nde buzlanmaya karşı önlem amaçlı tuzlama çalışması gerçekleştirdi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi yetkilileri gece yarısı hava sıcaklığının 0’ın altına düştüğünü, öğrenci servis araçlarının ve ulaşımda sıkıntı yaşanmaması için gece yarısı tuzlama çalışmalarını tamamladıklarını belirtti.

Karabağlar mahalle muhtarı Muammer Menderes yaptığı açıklamada, “Mahallem Bozdoğan‘ın Madran Dağı eteğinde olup özellikle gece hava sıcaklığı -4, -5 dereceye kadar düşmektedir. Bu yüzden yollarımızda buzlanma tehlikesi oluşmakta. Mahallemden ilçe merkezine taşımalı eğitim yapılıyor. Özellikle okul servis araçları ve vatandaşlarımızın ilçeye daha güvenli yolculuk yapmaları için Aydın Büyükşehir belediyesinden tuzlama ekibi talep ettik, sağ olsunlar saat mefhumu gözetmeden zamanında müdahale ederek çocuklarımızın ve vatandaşlarımızın yol güvenliğini sağlamış olduk. Karabağlar mahallem adına şahsım adına Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu başta olmak üzere 7/24 hizmete hazır olan Büyükşehir belediyesi ekiplerine çok teşekkür ederim” dedi.

reklam