reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Aydın Büyükşehir Belediyesi Sanayi Caddesi’nde çalışmalarını tamamladı

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VATANDAŞLARIN YAŞAM KONFORUNU ARTTIRMAK VE KENT GENELİNDE TRAFİK AKIŞINI GÜVENLİ ŞEKİLDE SAĞLAMAK İÇİN ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Aydın Büyükşehir Belediyesi Sanayi Caddesi’nde çalışmalarını tamamladı
reklam

Aydın Büyükşehir Belediyesi vatandaşların yaşam konforunu arttırmak ve kent genelinde trafik akışını güvenli şekilde sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Kent genelinde yol yapım çalışmalarına hızlı bir şekilde devam eden Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Efeler Sanayi Caddesi’ni sıcak asfalt ile yeniledi. Tüm bu işlemlerin ardından yol çizgileri çizilen ve yol işaretlemeleri tamamlanan cadde ulaşıma açıldı. Vatandaşların daha konforlu yollarda seyahat etmesini sağlamak için yatırımlarına devam ettiklerini belirten Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu “Vatandaşlarımızdan aldığımız geri dönüşler çok güzel. Bizler de vatandaşlarımız için hizmet odaklı çalışmalarımızı aralıksız şekilde sürdürüyoruz, sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Çok daha kullanışlı hale geldi

Gece saatlerinde de gerçekleştirilerek hızlı bir şekilde yapılan çalışmalarla, caddenin yayalar ve sürücüler için çok daha kullanışlı hale getirildiğini belirten vatandaşlar, yapılan hizmetler için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.

reklam