reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Alaşehirli çocuklar tatilde doyasıya eğlendi

ALAŞEHİR BELEDİYESİ YARIYIL TATİLİNDE ÇOCUKLARI UNUTMADI. YARIYIL TATİLİNİN FİNAL OYUNU COŞKUYLA İZLENİRKEN, ALAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI AHMET ÖKÜZCÜOĞLU, “MUTLU ÇOCUK, MUTLU ŞEHİR PAROLASIYLA BAŞLATTIĞIMIZ ÇOCUK ETKİNLİKLERİMİZ ARALIKSIZ OLARAK DEVAM EDECEK. HER ŞEY ÇOCUKLARIMIZ İÇİN.” DEDİ.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Alaşehirli çocuklar tatilde doyasıya eğlendi
reklam

Alaşehir Belediyesi yarıyıl tatilinde çocukları unutmadı. Yarıyıl tatilinin final oyunu coşkuyla izlenirken, Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, “Mutlu çocuk, mutlu şehir parolasıyla başlattığımız çocuk etkinliklerimiz aralıksız olarak devam edecek. Her şey çocuklarımız için.” dedi.

Alaşehir Belediyesi 2023-2024 eğitim öğretim yılı yarıyıl tatilinde çocukları unutmayarak, tatil süresince çocuklara özel etkinlikler düzenledi. Yarıyıl tatilinde çocuklar için yapılan etkinliklerde, yaklaşık 5 bin çocuk etkinliklere katılarak tatilde doyasıya eğlendi.

Yüz boyama, tiyatro gösterimi, Bubble Show, Onur Erol Konseri, etkinlik atölyesi, Pandomim gibi bir çok aktivitenin yer aldığı etkinlikler Yeşilyurt, Killik, Piyadeler, Kavaklıdere, Uluderbent gibi büyük mahallelerde çocuklarla buluşurken, etkinliklerin finali Şehit Fethi Sekin Gençlik Merkezinde Onur Erol konseriyle gerçekleştirildi.

Onur Erol konserinde çocuklar hem sanatçıya eşlik ederken hem de doyasıya eğlenme fırsatı buldu. Konsere katılan Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu da çocuklarla sohbet ederek, istek ve dileklerini dinledi. Çocuklar da Başkan Öküzcüoğlu’na teşekkür etti. Başkan Öküzcüoğlu, “Belediyemiz kültür ve sanat etkinlikleri bünyesinde yarıyıl tatilinde çocuklarımızı unutmadık. Onlara kültür, sanat, tiyatro ve sinema gibi değişik alanlarda etkinlikler düzenledik. Çocuklarımız etkinliklerle hem eğlensinler hem de kıymetli zamanlarını en iyi şekilde değerlendirsinler istedik. Biz çocuklarımızın daha bilgili ve donanımlı olmasını istiyoruz. Sosyal aktivitelerle onların sosyalleşmesini istiyoruz. Çocuklarımızın küçük yaşlarda toplum içerisine girmesini, toplumda söz alarak fikirlerini söyleyebilmelerini amaçlıyoruz. ’Mutlu çocuk, mutlu şehir’ parolasıyla başlattığımız çocuk etkinliklerimiz aralıksız olarak devam edecek. Her şey çocuklarımız için.” dedi.

reklam